English | Czech | Russian
Nemovitosti
Prodej
Pronájem
Hledání dle kritéria
Hledání dle okresu
Beroun (1)
Domažlice (1)
Klatovy (19)
Liberec (1)
Plzeň (1)
Více ...
Reality Prokeš
O nás
Kontakt
Napište nám
Služby
Chci prodat
Jak prodat nemovitost?
Registrovat
Zasílání novinek
Nákupní průvodce
Průvodce
Výpočet hypotéky
>> Strana
O n��s
Zpět

Realitní a finanční kancelář Prokeš a spol. byla založena v roce 2010 lidmi s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit a financování, kteří dospěli k názoru, že nastal čas dělat věci jinak, než je v tomto oboru obecně zvykem.

Nesázíme na bombastickou drahou sebepropagaci, ani na chaotické a neúčelné nabírání desítek obchodních zástupců. Rovněž nerozdáváme neužitečné dárky a neslibujeme nemožné do tří dnů a zázraky na počkání.

Naším mottem je profesionální osobní přístup ke každému klientovi a erudované vedení každé zakázky. Naším cílem není kvantita a tisíce zakázek v nabídce, ale kvalitně, rychle a bezchybně odvedená práce, korektnost a spokojenost našich klientů. Tyto atributy naši činnosti jednoznačně vyplývají z našich zkušeností a jsou kladně hodnoceny našimi klienty.

Všichni naši pracovníci jsou odborníky v realitní profesi, fundovaně Vám poradí při řešení veškerých Vašich potřeb, kvalifikovaně zhodnotí Vaši situaci a možnosti, následně poskytnou kompletní servis potřebný pro vyřešení Vašich požadavků. Rovněž budeme důsledně dbát na efektivitu zpracování celé zakázky tak, aby zbytečně nenarůstaly náklady, které můžeme ovlivnit, neboť samotné zatížení prodávajícího díky různým požadavkům státu při prodeji nemovitosti, kterým se nelze vyhnout, je enormní.

Pokud tedy požadujete profesionální služby s vysokým standardem a kompletní servis přijďte nás navštívit do naší kanceláře v Klatovech, Plánická 171, nebo nás kontaktujte telefonicky.Pavel Prokeš
Majitel, Makléř
mobil.:608 887 182
Jiří Volf
Makléř
mobil.:608 939 694
Ilona Strnadová
Makléř, Assistentka
mobil.:733 708 408

Poslední nemovitosti
Nejnovější ....
Doporučené

Běšiny
Komerční nemovitosti Prodej
Klatovy
Cena : 5,600,000 Kč
za nemovitost

Chudenice
Rodinné domy Prodej
Klatovy
Cena : 13,000,000 Kč
za nemovitost

Dolní Metelsko
Rodinné domy Prodej
Klatovy
Cena : 850,000 Kč
za nemovitost
Copyright © 2021 Reality Prokeš a spol. - Všechna práva vyhrazena. -